
6
Aurelijus Pukelis
- Pozicija
- Centras
- Gimimo data
- 1994.05.17 (32 m.)
- Ūgis
- 205 cm
- Svoris
- 112 kg
Statistika
NKL (Nacionalinė krepšinio lyga)
| Sezonas | Komanda | R | MIN | 2T | 3T | BM | AK | RP | PR | KL | BL | GBL | PRA | IPR | TŠK | NB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026–27 | Marijampolės „Sūduva“ | 4 | 22:29 | 77,8%7,0/9,0 | 28,6%1,0/3,5 | 53,8%1,8/3,3 | 8,05,3/2,8 | 3,0 | 0,3 | 3,3 | 0,5 | 0,3 | 2,5 | 3,3 | 18,8 | 21,8 |
| 2025–26 | Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ | 34 | 20:55 | 78,3%137/175 | 46,7%43/92 | 87,3%145/166 | 7,14,8/2,2 | 2 | 0,5 | 1,9 | 0,5 | 0,2 | 2,5 | 4,6 | 16,1 | 23 |
| 2024–25 | Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ | 20 | 22:22 | 68%66/97 | 38,5%20/52 | 83,7%77/92 | 6,84,5/2,4 | 1,6 | 0,4 | 1,9 | 0,3 | 0,2 | 2,4 | 5 | 13,5 | 19,1 |
| 2023–24 | Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ | 20 | 21:55 | 67,3%109/162 | 37,5%15/40 | 83,9%78/93 | 6,64,2/2,4 | 2,3 | 0,8 | 2,3 | 0,5 | – | 2,8 | 5,2 | 17,1 | 22,6 |
| 2022–23 | Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ | 42 | 22:41 | 69,6%218/313 | 46,3%37/80 | 86,3%189/219 | 8,35,2/3,1 | 1,9 | 0,9 | 2,7 | 0,5 | 0,3 | 3,1 | 5,2 | 17,5 | 24,1 |
| 2021–22 | Šakių „Vytis“ | 39 | 24:32 | 66,9%170/254 | 43%49/114 | 85%113/133 | 8,86,4/2,4 | 2,2 | 1 | 2,1 | 0,5 | 0,2 | 2,9 | 3,6 | 15,4 | 22 |
| 2020–21 | Šakių „Vytis“ | 35 | 25:06 | 72,9%194/266 | 53,2%42/79 | 82,1%92/112 | 7,65,5/2,1 | 1,9 | 1,1 | 2,2 | 0,5 | 0,3 | 3,2 | 3,9 | 17,3 | 22,8 |
| 2019–20 | Šakių „Vytis“ | 25 | 22:00 | 75%141/188 | 33,3%19/57 | 86,1%93/108 | 7,75,8/1,9 | 1 | 0,7 | 2 | 0,8 | 0,3 | 3,1 | 3,8 | 17,3 | 22 |
| 2018–19 | Šakių „Vytis“ | 42 | 19:55 | 67,8%175/258 | 43,1%28/65 | 74,2%66/89 | 6,84,4/2,5 | 1,6 | 0,8 | 1,5 | 0,7 | 0,3 | 3,4 | 2,5 | 11,9 | 15,8 |
| 2017–18 | Šakių „Vytis“ | 42 | 18:43 | 66,4%172/259 | 28,6%2/7 | 80,7%117/145 | 6,43,9/2,5 | 0,9 | 0,9 | 1,8 | 1,2 | 0,4 | 3,3 | 2,9 | 11,1 | 15,1 |
| 2016–17 | „Šilutė“ | 43 | 26:10 | 67,3%228/339 | 30%3/10 | 79,3%161/203 | 7,54,9/2,7 | 1,7 | 1,1 | 2,9 | 1,1 | 0,6 | 3,1 | 4,3 | 14,6 | 20,1 |
| 2015–16 | „Šilutė“ | 41 | 27:48 | 65,1%192/295 | 32,1%9/28 | 78,2%136/174 | 8,14,3/3,8 | 1 | 0,9 | 1,9 | 1,4 | – | 3,6 | 3,4 | 13,3 | 18,8 |
S.Dariaus ir S.Girėno taurė
| Sezonas | Komanda | R | MIN | 2T | 3T | BM | AK | RP | PR | KL | BL | GBL | PRA | IPR | TŠK | NB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025–26 | Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ | 3 | 22:37 | 72,7%16/22 | 50%5/10 | 83,3%10/12 | 6,33,7/2,7 | 1,3 | 1,3 | 2,3 | 0 | 0,3 | 3,3 | 4,7 | 19 | 22,3 |
Karaliaus Mindaugo taurė
| Sezonas | Komanda | R | MIN | 2T | 3T | BM | AK | RP | PR | KL | BL | GBL | PRA | IPR | TŠK | NB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020–21 | Šakių „Vytis“ | 2 | 18:10 | 77,8%7/9 | 50%3/6 | 75%6/8 | 73/4 | 3 | 1,5 | 3 | 0,5 | 0,5 | 3 | 3 | 14,5 | 19,5 |
| 2018–19 | Šakių „Vytis“ | 1 | 12:30 | 100%1/1 | 25%1/4 | 0%0/2 | 32/1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 2 |
NKL ir Baltarusijos turnyras
| Sezonas | Komanda | R | MIN | 2T | 3T | BM | AK | RP | PR | KL | BL | GBL | PRA | IPR | TŠK | NB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019–20 | Šakių „Vytis“ | 1 | 19:25 | 50%3/6 | 0%0/2 | 100%4/4 | 53/2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 |
| 2018–19 | Šakių „Vytis“ | 2 | 20:33 | 40%4/10 | 50%1/2 | 100%1/1 | 7,54/3,5 | 2 | 2,5 | 1,5 | 2 | – | 3,5 | 2 | 6 | 13,5 |
RKL (Regionų krepšinio lyga)
| Sezonas | Komanda | R | MIN | 2T | 3T | BM | AK | RP | PR | KL | BL | GBL | PRA | IPR | TŠK | NB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014–15 | Šilalės „Lūšis“ | 21 | 31:26 | 62,9%107/170 | 39,8%37/93 | 72,5%50/69 | 12,10/0 | 2,7 | 1,1 | 3,4 | 2,5 | – | 3,1 | 3 | 17,9 | 26,1 |
Karjera
2026–2027Marijampolės „Sūduva“
2022–2026Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
2017–2022Šakių „Vytis“
2015–2017„Šilutė“
2014–2015Šilalės „Lūšis“